RSS kanál

Viborg Orienteringsklubs kortarkiv

Velkommen til Viborg Orienteringsklubs kortarkiv!

Uživatelé

Jméno Mapy Poslední mapa Datum Aktualizováno
Birgitte Bach 7 JFM Lang 17.08.2014 17.08.2014 14:34
Stig Barrett 160 Hodsager Bane 2 18.09.2018 18.09.2018 12:30
Kristian Buch 0
Anders Byrdal 20 Vårsprinten løb 2 02.04.2017 11.04.2017 19:44
Karsten D. Christiansen 42 Op/nedrykningsmatch SEP2018 16.09.2018 16.09.2018 18:34
Lene Bejer Damgaard 17 Klubmesterskab 2017 28.10.2017 28.10.2017 15:20
Jakob Gade 32 2. Division Svinkløv H35 17.09.2017 18.09.2017 20:29
Keld Gade 263 Rold Mosskov bane 3 16.09.2018 17.09.2018 07:23
Pia Gade 180 Rold Skov Mosskov, Division, Bane 5, Pia Gade, 160918 16.09.2018 17.09.2018 07:26
Tine Juul 16 Skawdysten 2017 D21 etape 2 09.07.2017 17.07.2017 13:19
Jørgen Jørgensen 10 5-Tage-OL Uslar 09.08.2014 10.08.2014 09:51
Lennart Bo Kristiansen 28 Stafet tur 1 Biathlon Orientering DM 19.04.2018 20.04.2018 16:56
Preben Munk Eriksen 81 Hodsager IFK 18.09.2018 18.09.2018 14:46
Lene S Nielsen 93 Rold Skov Mosskov, Bane 3 16.09.2018 18.09.2018 17:33
Helle Nikkel 58 Bjerre Skov divisionsmatch D3 06.05.2018 09.05.2018 14:43
Viborg Orienteringsklub 256 2. Div. match i syd 09.03.2014 04.04.2014 07:53
Ejgil Pedersen 2 Tirsdagsløb 24.11.2015 25.11.2015 07:36
Jess Rasmussen 561 Divisionsmatch Rold Mosskov - H1 16.09.2018 16.09.2018 20:57
Svend Erik Skovsgaard 9 Svend Erik Skovsgaard 16.06.2015 16.06.2015 17:39
Test Test 0

Poslední mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Datum Kategorie Aktualizováno
Lene S Nielsen Rold Skov Mosskov, Bane 3 16.09.2018 Træning 18.09.2018 17:33
Preben Munk Eriksen Hodsager IFK 18.09.2018 Konkurrence 18.09.2018 14:46
Stig Barrett Hodsager Bane 2 18.09.2018 Træning 18.09.2018 12:30
Pia Gade Rold Skov Mosskov, Division, Bane 5, Pia Gade, 160918 16.09.2018 Konkurrence 17.09.2018 07:26
Keld Gade Rold Mosskov bane 3 16.09.2018 Konkurrence 17.09.2018 07:23
Jess Rasmussen Divisionsmatch Rold Mosskov - H1 16.09.2018 Konkurrence 16.09.2018 20:57
Karsten D. Christiansen Op/nedrykningsmatch SEP2018 16.09.2018 Konkurrence 16.09.2018 18:34
Preben Munk Eriksen 2 Div Rold Skov Jamborettepladsen 16.09.2018 Konkurrence 16.09.2018 14:23
Jess Rasmussen Rebild 2-dages - Mellemdistance - kort svær 15.09.2018 Konkurrence 15.09.2018 20:53
Jess Rasmussen Natteravn Stendal Havredal - H50 13.09.2018 Konkurrence 14.09.2018 21:25

Naposledy komentované mapy 10 | 20 | 50 | vše

Jméno Mapa Počet komentářů Poslední komentář od Aktualizováno
Keld Gade Rold Mosskov bane 3 1 Søren Bak 18.09.2018 13:15
Karsten D. Christiansen VIKASKI Aunsbjerg 1 Karsten 18.04.2018 19:40
Jess Rasmussen DM Stafet Langesø H55 1 hell 01.12.2017 17:21
Keld Gade Guldborgland bane 1 1 Keld Gade 02.09.2017 06:39
Jess Rasmussen Silkeborg Sønderskov bane 1 1 Grethe, banelægger 04.08.2017 12:59
Keld Gade Silkeborg vesterskov bane 1 1 Keld Gade 21.07.2017 06:51
Jess Rasmussen Hald Ege 1 Stig Barrett 12.11.2016 12:23
Jess Rasmussen DM Stafet 2016 Grib Skov Nordvest 1 FEK 13.09.2016 10:11
Stig Barrett DM mellem - H60 1 Stig Barrett 08.09.2016 12:59
Pia Gade Sileborg Østerskov, Bane 2, Pia Gade, 070716 1 Grethe, banelægger 09.07.2016 10:10