RSS-feed

Viborg Orienteringsklubs kortarkiv

Velkommen til Viborg Orienteringsklubs kortarkiv!

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Birgitte Bach 7 JFM Lang 17-08-2014 17-08-2014 14:34
Stig Barrett 179 Divisionsmatch H60 14-04-2019 15-04-2019 07:23
Kristian Buch 0
Anders Byrdal 21 Klubmesterskab 2018 10-11-2018 21-11-2018 20:46
Karsten D. Christiansen 42 Op/nedrykningsmatch SEP2018 16-09-2018 16-09-2018 18:34
Lene Bejer Damgaard 17 Klubmesterskab 2017 28-10-2017 28-10-2017 15:20
Søren Elkjær 3 Divisionsmatch H70 14-04-2019 15-04-2019 07:32
Jakob Gade 32 2. Division Svinkløv H35 17-09-2017 18-09-2017 20:29
Keld Gade 321 Sukkertoppen, divisionsmatch, H50 14-04-2019 15-04-2019 07:21
Pia Gade 207 Sukkertoppen, Divisionsmath, D60, Pia Gade, 140419 14-04-2019 15-04-2019 07:09
Tine Juul 16 Skawdysten 2017 D21 etape 2 09-07-2017 17-07-2017 13:19
Jørgen Jørgensen 10 5-Tage-OL Uslar 09-08-2014 10-08-2014 09:51
Lennart Bo Kristiansen 28 Stafet tur 1 Biathlon Orientering DM 19-04-2018 20-04-2018 16:56
Preben Munk Eriksen 117 Påskeløb 2019 2 dag 19-04-2019 19-04-2019 13:03
Lene S Nielsen 107 Bjerre, NightChamp, Bane 5 22-11-2018 25-11-2018 17:53
Helle Nikkel 61 Mariagefjord lørdagstræning bane 2 30-03-2019 01-04-2019 05:53
Viborg Orienteringsklub 256 2. Div. match i syd 09-03-2014 04-04-2014 07:53
Ejgil Pedersen 2 Tirsdagsløb 24-11-2015 25-11-2015 07:36
Jess Rasmussen 656 Torsted Lang Svær 17-04-2019 17-04-2019 15:46
Svend Erik Skovsgaard 9 Svend Erik Skovsgaard 16-06-2015 16-06-2015 17:39
Test Test 0

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Preben Munk Eriksen Påskeløb 2019 2 dag 19-04-2019 Konkurrence 19-04-2019 13:03
Preben Munk Eriksen Påskel'b 18-04-2019 Konkurrence 18-04-2019 15:02
Jess Rasmussen Torsted Lang Svær 17-04-2019 Træning 17-04-2019 15:46
Jess Rasmussen Husby Klitplantage Lang Svær 16-04-2019 Konkurrence 16-04-2019 20:16
Preben Munk Eriksen Aunsbjerg IFK 16-04-2019 Træning 16-04-2019 14:32
Søren Elkjær Divisionsmatch H70 14-04-2019 Konkurrence 15-04-2019 07:32
Stig Barrett Divisionsmatch H60 14-04-2019 Konkurrence 15-04-2019 07:23
Keld Gade Sukkertoppen, divisionsmatch, H50 14-04-2019 Konkurrence 15-04-2019 07:21
Pia Gade Sukkertoppen, Divisionsmath, D60, Pia Gade, 140419 14-04-2019 Konkurrence 15-04-2019 07:09
Jess Rasmussen 2. Divisionsmatch Sukkertoppen - H40 14-04-2019 Konkurrence 14-04-2019 14:05

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Preben Munk Eriksen Tirsdagsløb 1 Pia 03-04-2019 09:40
Jess Rasmussen IFK-løb Karup Ådal bane 1 1 Lars 28-11-2018 13:58
Preben Munk Eriksen Klubmesterskab 1 Pia Gade 13-11-2018 08:42
Keld Gade Rold Mosskov bane 3 1 Søren Bak 18-09-2018 13:15
Karsten D. Christiansen VIKASKI Aunsbjerg 1 Karsten 18-04-2018 19:40
Jess Rasmussen DM Stafet Langesø H55 1 hell 01-12-2017 17:21
Keld Gade Guldborgland bane 1 1 Keld Gade 02-09-2017 06:39
Jess Rasmussen Silkeborg Sønderskov bane 1 1 Grethe, banelægger 04-08-2017 12:59
Keld Gade Silkeborg vesterskov bane 1 1 Keld Gade 21-07-2017 06:51
Jess Rasmussen Hald Ege 1 Stig Barrett 12-11-2016 12:23
Jess Rasmussen DM Stafet 2016 Grib Skov Nordvest 1 FEK 13-09-2016 10:11
Stig Barrett DM mellem - H60 1 Stig Barrett 08-09-2016 12:59
Pia Gade Sileborg Østerskov, Bane 2, Pia Gade, 070716 1 Grethe, banelægger 09-07-2016 10:10
Jess Rasmussen Silkeborg Østerskov - Bane 1 - 7,6 km 1 Grethe, Banelægger 09-07-2016 09:57
Stig Barrett Torsdagstræning SilkeborgBane 1 2 Stig Barrett 19-05-2016 07:24
Preben Munk Eriksen Silkeborg Vesterskov 1 Banelæggeren 14-05-2016 17:45
Pia Gade Vesterskoven Syd, Bane 2, Pia Gade, 120516 1 Banelæggeren 14-05-2016 17:45
Stig Barrett Kristihimmelfart Bane 1 1 Stig Barrett 07-05-2016 09:36
Stig Barrett Bane 1 svær 1 Stig Barrett 02-05-2016 10:38
Stig Barrett Bane 1 svær 1 Stig Barrett 02-05-2016 10:37
Stig Barrett Træningsløb Silkeborg Nordskov 1 Stig Barrett 07-11-2015 09:38
Lene S Nielsen Dollerup Stanghede, Bane 2 1 Lene 25-06-2015 17:34
Lene S Nielsen Skive Plantage, Bane 2 1 Lene 25-06-2015 17:17
Keld Gade Dollerup_Bane_1_Keld_Gade 1 Keld Gade 24-06-2015 18:05
Svend Erik Skovsgaard Svend Erik Skovsgaard 1 Jakob Gade 16-06-2015 20:46
Lene S Nielsen Undallslund, Korridortræning 1 Jakob Gade 16-06-2015 20:39
Keld Gade Undallslund_korridorløb_Keld_Gade 1 Jakob Gade 16-06-2015 06:54
Pia Gade Undallslund, Pia Gade, 150615 1 Jakob Gade 16-06-2015 06:49
Jess Rasmussen Sprint Randers Centrum 1 Stig Barrett 14-08-2014 12:13
Viborg Orienteringsklub 2. Div. match i syd 1 Jørgen Jørgensen 04-04-2014 08:07
Jørgen Jørgensen AOM 2014 Prolog 1 Jørgen 20-02-2014 15:47
Jørgen Jørgensen AOM 2014 Mellem 1 Stig Barrett 20-02-2014 11:59
Jørgen Jørgensen AOM 2014 Sprint 1 Jørgen 19-02-2014 12:55
Jess Rasmussen NJM 2013 - bane 2 1 Stig Barrett 11-11-2013 20:14