RSS-feed

Viborg Orienteringsklubs kortarkiv

Velkommen til Viborg Orienteringsklubs kortarkiv!

Brugere

Navn Kort Seneste kort Dato Opdateret
Birgitte Bach 7 JFM Lang 17-08-2014 17-08-2014 14:34
Stig Barrett 162 Skelhøj IFK Bane 1 16-10-2018 16-10-2018 12:20
Kristian Buch 0
Anders Byrdal 20 Vårsprinten løb 2 02-04-2017 11-04-2017 19:44
Karsten D. Christiansen 42 Op/nedrykningsmatch SEP2018 16-09-2018 16-09-2018 18:34
Lene Bejer Damgaard 17 Klubmesterskab 2017 28-10-2017 28-10-2017 15:20
Søren Elkjær 1 Hosager IFK bane 2 18-09-2018 05-10-2018 09:50
Jakob Gade 32 2. Division Svinkløv H35 17-09-2017 18-09-2017 20:29
Keld Gade 273 Tvorup syd NJ-dag H60 21-10-2018 21-10-2018 15:44
Pia Gade 189 Tvorup Syd, Bane D60, Pia Gade, 211018 21-10-2018 21-10-2018 15:09
Tine Juul 16 Skawdysten 2017 D21 etape 2 09-07-2017 17-07-2017 13:19
Jørgen Jørgensen 10 5-Tage-OL Uslar 09-08-2014 10-08-2014 09:51
Lennart Bo Kristiansen 28 Stafet tur 1 Biathlon Orientering DM 19-04-2018 20-04-2018 16:56
Preben Munk Eriksen 87 Harrild Hede Bane 3 svær 20-10-2018 20-10-2018 14:56
Lene S Nielsen 100 Bøgsted Plantage, NJ Nat, Bane 4 03-10-2018 05-10-2018 16:55
Helle Nikkel 58 Bjerre Skov divisionsmatch D3 06-05-2018 09-05-2018 14:43
Viborg Orienteringsklub 256 2. Div. match i syd 09-03-2014 04-04-2014 07:53
Ejgil Pedersen 2 Tirsdagsløb 24-11-2015 25-11-2015 07:36
Jess Rasmussen 578 IFK-løb Skelhøje - bane 1 16-10-2018 16-10-2018 14:12
Svend Erik Skovsgaard 9 Svend Erik Skovsgaard 16-06-2015 16-06-2015 17:39
Test Test 0

De seneste kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Dato Kategori Opdateret
Keld Gade Tvorup syd NJ-dag H60 21-10-2018 Konkurrence 21-10-2018 15:44
Keld Gade Skelhøj bane 1 16-10-2018 Træning 21-10-2018 15:38
Pia Gade Tvorup Syd, Bane D60, Pia Gade, 211018 21-10-2018 Konkurrence 21-10-2018 15:09
Preben Munk Eriksen Harrild Hede Bane 3 svær 20-10-2018 Konkurrence 20-10-2018 14:56
Pia Gade Skelhøj Plantage, IFK, Bane 2, Pia Gade, 161018 16-10-2018 Konkurrence 16-10-2018 15:28
Preben Munk Eriksen Tirsdagsløb IFK 16-10-2018 Træning 16-10-2018 14:16
Jess Rasmussen IFK-løb Skelhøje - bane 1 16-10-2018 Konkurrence 16-10-2018 14:12
Stig Barrett Skelhøj IFK Bane 1 16-10-2018 Træning 16-10-2018 12:20
Pia Gade Løvfaldsløbet, Silkeborg Nordskov, Bane D65, Åbenf5, Pia Gade, 141018 14-10-2018 Konkurrence 15-10-2018 07:53
Keld Gade Silkeborg Nordskov, Løvfaldsløv, Bane 4, kombination AE 14-10-2018 Konkurrence 15-10-2018 07:26
Jess Rasmussen Løvfaldssommerløbet - bane 1 14-10-2018 Konkurrence 14-10-2018 13:03
Jess Rasmussen Haunstrup 13-10-2018 Træning 13-10-2018 14:59
Preben Munk Eriksen Tirsdagsløb 09-10-2018 Konkurrence 09-10-2018 14:34
Jess Rasmussen IFK-løb Sjørup - bane 1 09-10-2018 Træning 09-10-2018 12:54
Keld Gade Store Hareskov Bane 2 07-10-2018 Konkurrence 08-10-2018 09:28
Pia Gade Store Hareskov, Åben bane 5, Pia Gade, 071018 07-10-2018 Konkurrence 08-10-2018 09:26
Jess Rasmussen Store Hareskov Åben Bane 2 07-10-2018 Konkurrence 08-10-2018 09:26
Keld Gade Rørvig Sandflugtsplantage H65 DM nat 06-10-2018 Konkurrence 08-10-2018 09:01
Pia Gade Rørvig Sandflugtsplantagen, DM Nat, Bane D65, Pia Gade, 061018 06-10-2018 Konkurrence 08-10-2018 08:55
Jess Rasmussen DM Nat Rørvig Sandflugtsplantage H60 06-10-2018 Konkurrence 08-10-2018 08:52
Lene S Nielsen Bøgsted Plantage, NJ Nat, Bane 4 03-10-2018 Træning 05-10-2018 16:55
Søren Elkjær Hosager IFK bane 2 18-09-2018 Konkurrence 05-10-2018 09:50
Pia Gade Bøgsted Plantage, NJ4 nat, Bane 5, D60, Pia Gade, 031018 03-10-2018 Konkurrence 04-10-2018 08:03
Jess Rasmussen NJ-nat 4 Bøgsted H50 03-10-2018 Konkurrence 04-10-2018 07:58
Keld Gade Bøgsted Plantage NJ-nat-4 H60 03-10-2018 Konkurrence 04-10-2018 07:17
Jess Rasmussen IFK-løb Stendal Øst - bane 1 02-10-2018 Træning 04-10-2018 08:35
Lene S Nielsen Harrild Hede, Natteravn 4, Bane 3 28-09-2018 Træning 30-09-2018 18:15
Lene S Nielsen Rold Nørreskov, NJ Nat 3, Bane 4 26-09-2018 Træning 30-09-2018 18:10
Lene S Nielsen Uhrehøj/Myrhøj, NJ Nat 2, Bane 4 19-09-2018 Træning 30-09-2018 18:07
Lene S Nielsen Finderup, Natteravn 3, Bane 3 20-09-2018 Træning 30-09-2018 18:04
Lene S Nielsen Stendal Plantage, Natteravn 2, Bane 3 13-09-2018 Træning 30-09-2018 17:55
Lene S Nielsen Hodsager Plantage, Natteravn 1, Bane 3 06-09-2018 Træning 30-09-2018 17:53
Jess Rasmussen Rømø Sønderland - bane H1 30-09-2018 Konkurrence 30-09-2018 17:35
Preben Munk Eriksen IFK Karup 25-09-2018 Konkurrence 29-09-2018 14:40
Preben Munk Eriksen Silkeborg 29-09-2018 Træning 29-09-2018 14:38
Pia Gade Harrild Hede, Natteravn 4, Bane 4, Pia Gade, 280918 28-09-2018 Konkurrence 29-09-2018 07:06
Keld Gade Harrild hede Natteravn 4 bane 2 28-09-2018 Konkurrence 29-09-2018 07:01
Jess Rasmussen Natteravn 4 - Harrild Hede - bane 1 28-09-2018 Konkurrence 28-09-2018 21:36
Jess Rasmussen IFK-løb Dollerup Bakker H18-29 25-09-2018 Konkurrence 27-09-2018 11:36
Jess Rasmussen IFK-løb Dollerup H50-59 27-09-2018 Træning 27-09-2018 11:31
Jess Rasmussen Rold Nørreskov H50 26-09-2018 Konkurrence 27-09-2018 07:31
Pia Gade Rold Nørreskov, NJ3 nat, Bane D60, Pia Gade, 260918 26-09-2018 Konkurrence 27-09-2018 07:01
Keld Gade Rold Nørreskov NJ nat 3 H60 26-09-2018 Konkurrence 27-09-2018 06:43
Jess Rasmussen Undallslund - bane 5 Svær 24-09-2018 Træning 25-09-2018 16:57
Pia Gade Rosenholm Skov, Division, D65, Pia Gade, 230918 23-09-2018 Konkurrence 23-09-2018 15:10
Keld Gade Rosenholm skov op_ned match_ H1 23-09-2018 Konkurrence 23-09-2018 15:02
Stig Barrett Rosenholm Div turnering H3 23-09-2018 Konkurrence 23-09-2018 14:37
Preben Munk Eriksen op og nedrykningsmatch 23-09-2018 Konkurrence 23-09-2018 14:11
Jess Rasmussen Divisionsmatch Rosenholm H35/H1 23-09-2018 Konkurrence 23-09-2018 13:51
Jess Rasmussen Natteravn Finderup - bane 1 20-09-2018 Konkurrence 21-09-2018 08:54

Seneste kommenterede kort 10 | 20 | 50 | alle

Navn Kort Kommentarer Senest kommenteret af Opdateret
Keld Gade Rold Mosskov bane 3 1 Søren Bak 18-09-2018 13:15
Karsten D. Christiansen VIKASKI Aunsbjerg 1 Karsten 18-04-2018 19:40
Jess Rasmussen DM Stafet Langesø H55 1 hell 01-12-2017 17:21
Keld Gade Guldborgland bane 1 1 Keld Gade 02-09-2017 06:39
Jess Rasmussen Silkeborg Sønderskov bane 1 1 Grethe, banelægger 04-08-2017 12:59
Keld Gade Silkeborg vesterskov bane 1 1 Keld Gade 21-07-2017 06:51
Jess Rasmussen Hald Ege 1 Stig Barrett 12-11-2016 12:23
Jess Rasmussen DM Stafet 2016 Grib Skov Nordvest 1 FEK 13-09-2016 10:11
Stig Barrett DM mellem - H60 1 Stig Barrett 08-09-2016 12:59
Pia Gade Sileborg Østerskov, Bane 2, Pia Gade, 070716 1 Grethe, banelægger 09-07-2016 10:10